کانال تلگرامی موسسه فرهنگی نور و نشاط

جلسه نقدوبررسی مراسم اعتکاف جامعه ورزشی خراسان رضوی

جلسه نقدوبررسی مراسم اعتکاف جامعه ورزشی خراسان رضوی باحضور مسئولین اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد

در این جلسه که آقای طالبیان معاون فرهنگی و جوانان اداره کل و آقای شیخ زاده مسئول اداره ساماندهی امور جوانان و سرکار خانم مرادی کارشناس سازمان های مردم اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی حضور داشتند، در ابتدا حجت الاسلام والمسلمین علوی رئیس هیئت مدیره موسسه ضمن خیرمقدم به گوشه هایی از توانمندی های موسسه اشاره کرد و امادگی موسسسه را برای همکاری با اداره کل ورزش و جوانان اعلام نمود.

 

در ادامه حجت الاسلام ذاکری با ارائه گزارش مختصری از برنامه معنوی اعتکاف جامعه ورزشی خراسان رضوی به بیان نقاط ضعف و قوت این برنامه پرداخت.

جناب آقای شیخ زاده ضمن اظهار رضایت از اجرای برنامه اعتکاف گفت: با توجه به زمان بسیار کم تبلیغ باز هم بیش از ۱۶۰ نفر در این مراسم شرکت کردند و این نشانه موفقیت کار ما بوده است.

در پایان جناب آقای طالبیان معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ضمن تشکر و اعلام رضایت از اجرای برنامه اعتکاف، برای پیشبرد اهداف فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان، درخواست همکاری نمود.

لازم به ذکر است در پایان لوح تقدیری از سوی آقای هاشمی جواهری مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به جناب آقای سلطانی نژاد مدیرعامل موسسه نور و نشاط رضوی اهدا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به سوال امنیتی پاسخ دهید *