قوانین سایت

قوانین سایت

سایت جهت ارائه خدماتی مشخص به کاربران در محیطی فرهنگی مذهبی و با احترام گذاشتن به حقوق همدیگر جهت پیشرفت اصول فرهنگی ، مذهبی ایجاد گردیده و سعی می نماییم تا حد امکان رضایت کاربران را فراهم نماییم و انتظار داریم کاربران نیز به سایت و به دیگران احترام بگذارند. قوانین زیر به معنی کم کاری در ارائه خدمات مطلوب نیست. ثبت نام در سایت ما به معنی قبول تمام قوانین سایت می باشد

قبل از استفاده از امکانات سایت از قبیل خرید ، دانلود ، ثبت نظر ، شرکت در مباحثات و .. شما باید این توافقنامه را مطالعه، قبول و رعایت فرمایید و درصورت عدم رعایت قوانین کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به کاربر می باشد و سایت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مطعلق به موسسه فرهنگی نور و نشاط می باشد ، کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

محصولات خریداری شده در سایت در شهر مشهد با پیک و در شهرستان ها از طرق پست ارسال می گردد لذا در هنگام خرید محصولات از فروشگاه سایت ، تمامی مشخصات خود از قبیل نام ، نشانی ، کد پستی و … را بصورت کامل و صحیح وارد کنید . سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آدرس و مشخصات نادرست قبول نمی کند

در صورتی که کالای ارسالی دارای مشکل و خرابی باشد پس از تماس با دفتر موسسه و هماهنگی های لازم کالای شما تعویض می گردد و در صورت عدم موجودی کالا وجه پرداختی شما برگردانده خواهد شد .
کاربر متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید.بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده کاربر خواهد بود و چنانچه کاربر اقدام به ارائه محتوا غیر قانونی کند در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات شخص برای رسیدگی در اختیار مسئولین قرار داده خواهد شد.

کاربر موظف است از نام و نام خانوادگی و مشخصات حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و در هنگام ثبت نام از حروف لاتین برای نام و نام خانوادگی استفاده نکند.

امکان حذف حساب کاربری در این سایت وجود ندارد.

در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش کرده اید با استفاده از لینک ‘رمز عبور را فراموش کرده اید؟’ می توانید آنرا دریافت کنید. مسئولین وب سایت به هیچ عنوان نسبت به ارسال دستی این اطلاعات اقدام نخواهند کرد.

درصورت تخلف از قوانین سایت، این مجموعه می توانید عضویت شما را حذف یا مسدود کند.

اطلاعات شخصی شما  محرمانه تلقی شده و در اختیار دیگران قرار نمی گیرد. آدرس ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود و در اختیار اشخاص، شرکت ها و سازمان های دیگر قرار نخواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به سوال امنیتی پاسخ دهید *