کانال تلگرامی موسسه فرهنگی نور و نشاط

بسم الله الرحمن الرحیم
بینش‌پژوه گرامی
ضمن عرض سلام و قدردانی بابت حضور در دوره‌های‌ تربیت مدرس و مربی آثار شهید مطهری(ره) بر اساس سیر مطالعاتی(نظام‌ساز فکری و کاربردی)بینش مطهر، لطفاً جهت ثبت نام در ششمین دوره کشوری تربیت مدرس و مربی فصل پاییز ۱۳۹۹ به نکات زیر توجه بفرمایید:
۱- طرح مطالعاتی بینش مطهر شامل ۴ سطح، ۱۱ مرحله و ۴۰ کتاب از مباحث شهید مطهری(ره) و نیز مباحث «بینش و رفتار قرآنی» می‌باشد.
۲- زمان اختصاص یافته به هر مرحله حدود ۱۲ هفته(۳ ماه) و هر هفته ۳ ساعت(مباحثه بینش‌پژوهان و تدریس استاد) است.
۳- ثبت‌نام این دوره از ۱۶ آذرماه شروع خواهد شد و کلاس‌ها نیز به تناسب تعداد ثبت‌نام‌کنندگان به تدریج تشکیل خواهد شد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه برگزاری کلاس(مکان، زمان، نحوه حضوری یا غیرحضوری و …) با جناب آقای عبادی ۰۹۳۶۵۹۴۴۷۳۲ مرتبط باشید.


۴- هزینه ثبت‌نام شامل مبلغ ثابت ۱۶ هزار تومان و مبلغ متغیر به ازای هر جلسه برگزاری کلاس می‌باشد. برای شروع ثبت‌نام، ابتدا مبلغ ۱۶ هزار تومان برای «صدور کارت عضویت در ابتدای دوره و نیز صدور کارنامه و گواهی در پایان دوره» در سایت دریافت می‌شود و این مبلغ به هیچ امکان(حتی درصورت انصراف از دوره) قابل بازگشت نیست.

مبلغ متغیر(مثلا به ازای هر جلسه کلاس ۸ هزار تومان) توسط شعب(استان) برگزارکننده کلاس مشخص می‌شود واین مبلغ یا بصورت مستقیم در سایت(به همراه هزینه ثابت) دریافت خواهد شد یا نیاز است که به(کارت بانکی) مسئول شعبه واریز شود.

اندیشه جوی گرامی توجه داشته باشید جهت رفاه حال شما و سهولت ثبت نام دبیرخانه خراسان رضوی این فرم را آماده کرده و تمامی اندیشه جو ها را به صورت گروهی در سایت مرکز ثبت نام خواهد کرد.